Ish-agjenti i SHIK-ut: Haki Abazin nuk e sulmoi Dardan Molliqaj, por vëllezërit Haradinaj - Bota Sot
Ish-agjenti i SHIK-ut: Haki Abazin nuk e sulmoi Dardan Molliqaj, por vëllezërit Haradinaj

Lajme

Ish-agjenti i SHIK-ut: Haki Abazin nuk e sulmoi Dardan Molliqaj, por vëllezërit Haradinaj

Nga: N.Sh Më: 12 shtator 2019 Në ora: 14:06
Haki Abazi

Ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka folur për përleshjen fizike e cila ka ndodhur mbrëmë pas një emisioni televiziv kur Haki Abazi ka pohuar se është sulmuar fizikisht nga Dardan Molliqaj.

Sipas Miftarit, Abazin nuk e ka sulmuar Dardan Molliqaj por e kanë sulmuar Daut dhe Ramush Haradinajt.

Më poshtë postimi i Miftarit:

Intelektualin Haki Abazin nuk e ka sulmuar Dardan Molliqaj por e ka sulmuar Daut dhe Ramush Haradinaj, sikur këtyre hershit kur u vra në prit Tahir Zemaj kushdo që kishte marr pjesë në varrimin e kolonel Tahir Zemes në Dukagjin natën jau kallnin kashtat stoqet e ushqimit për kafshë ...e dini kush i bënte ato veprime të liga pasi e din mirë krejt Dukagjini veç Albin Kurti dhe Xhelal Sveqla i Vetëvendosjes nuk e kanë dit besoj se din as sot (Xhela s’ka dashtë me dit fare).!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...