Dardan Molliqaj: Albin Kurti ma mësoi politikën dhe më ngriti lartë - Bota Sot
Dardan Molliqaj: Albin Kurti ma mësoi politikën dhe më ngriti lartë

Lajme

Dardan Molliqaj: Albin Kurti ma mësoi politikën dhe më ngriti lartë

Nga: D.RR Më: 15 shtator 2019 Në ora: 16:24
Albin Kurti dhe Dardan Molliqaj

Tash të larguarit nga Lëvizja Vetëvendosja në grupin e PSD-së, po kanë kritika të mëdha për Lëvizjen Vetëvendosje e sidomos për Albin Kurtin, shkruan "Bota sot".

Mirëpo, dikur nuk mendonin kështu. Shpend Ahmeti, Dardan Molliqaj, Dardan Sejdiu, Visar Ymeri e Fisnik Ismaili, si figura kyçe tash në PSD, më herët kishin thurur lave të shumta për Albin Kurtin.

Madje, Dardan Molliqaj e kishte pranuar publikisht se Albin Kurti e mësoi dhe e ngriti atë politikisht.

Në videon më poshtë, mund t’i dëgjoni disa deklarata të përmbledhura të ish anëtarëve të Vetëvendosjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...