Vjosa Osmani takohet me qytetarët e Istogut (Drejtpërdrejtë) - Bota Sot
Vjosa Osmani takohet me qytetarët e Istogut (Drejtpërdrejtë)

Lajme

Vjosa Osmani takohet me qytetarët e Istogut (Drejtpërdrejtë)

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 15:56
Vjosa Osmani

Kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Vjosa Osmani, takohet me strukturat dhe qytetarët e Istogut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...