Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban

Lajme

Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 10:43
Ruzhi Muhamedi

Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi 27 vjeçar, pasi një autobus urban u përplas me veturën e tij

Ky aksident ndodhi në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë.

Lajmi ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet se vetura është shkatërruar e tëra andaj edhe ishte shkak që 27 vjeçari të mos mbijetonte.

Sipas dëshmitarëve të nga vendi i ngjarjes, aksidenti ka ndodhur kur i ndjeri kishte dalë me veturën e tij “Golf 2” nga shtëpia e tij në rrugë kryesore dhe ishte goditur nga autobusi.

Lidhur me këtë aksident drejtuesit të autobusit, me urdhër të Prokurorit të shtetit, i është shqiptuar masa e ndalimit prej 48 orësh.

Ndërkohë që trupi i viktimës është dërguar në Institutin e mjekësisë Ligjore për obduksion.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat