Ky është Bekë Berisha që brenda koalicionit i “sosi” me vota edhe doktorët e shkencave! - Bota Sot
Ky është Bekë Berisha që brenda koalicionit i “sosi” me vota edhe doktorët e shkencave!

Lajme

Ky është Bekë Berisha që brenda koalicionit i “sosi” me vota edhe doktorët e shkencave!

Nga: N.Sh Më: 10 tetor 2019 Në ora: 14:41
Bekë Berisha

Bekë Berisha, ish deputeti dhe deputeti i legjislaturës së ardhshme nga AAK-ja, ka fituar brenda koalicionit të tij rreth 13 mijë vota.

Koalicioni AAK-PSD, ishte befasia e këtyre zgjedhjeve pasi PSD-ja edhe pse kishte kandidat të mirë, emra të mëdhenj e të shquar, asnjë prej tyre nuk arriti të bëhet deputet.

Bekë Berisha si njëri prej më të votuarve në AAK, po merret paska me tallje.

Politologu dhe analisti politik, Faik Krasniqi, thotë se Beka, i ka “sos” të gjithë brenda koalicionit të tij.

“Ky brenda koalicionit t‘i ka sos me vota sa Doktorin e shkencave, sa magjistrin, sa mjekun, sa analistin, sa profesorin 😂 Me u kenaqe t‘u qesh 😂 😂 😂”, shkruan Krasniqi në Facebook, transmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...