Festë në familjen e Nasim Haradinajt - Bota Sot
Festë në familjen e Nasim Haradinajt

Lajme

Festë në familjen e Nasim Haradinajt

Nga: A.ZH Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 22:15
Nasim Haradinaj

Sot në familjen e nënkryetarit të OVL të UÇK-së, Nasim Haradinaj, ka festë.

Ai ka treguar se nipit të tij, i ka ardhur sot në jetë fëmiu i parë.

Ai e ka uruar nipin, ndërsa ka treguar se fëmijën e kanë emëruar me emrin “Dasaret”.

“Nipit tim dhe vllaut tim Naimit i erdhi në jetë, djali dhe fëmiu i parë i Epidamit! Pra Dasareti qoft më jetë të gjatë dhe u rritë me prindër!”, ka shkruar Haradinaj në një postim në Facebook./BS

Image
Fotoja e postuar nga Haradinaj
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat