“Çka jeni ju në LDK lypni me ju pushkatu”, kush ia tha këto fjalë Haxhi Avdylit? - Bota Sot
“Çka jeni ju në LDK lypni me ju pushkatu”, kush ia tha këto fjalë Haxhi Avdylit?

Lajme

“Çka jeni ju në LDK lypni me ju pushkatu”, kush ia tha këto fjalë Haxhi Avdylit?

Nga: N.Sh Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 19:12
Haxhi Avdyli

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli në një shkrim të tij në postuar në Facebook, ka kërkuar që sa më shpejt të formohet koalicioni i mirëbesimit LVV-LDK dhe të krijohet qeveria e re.

Mirëpo, në këtë shkrim të tij, ka pasur komente nga më të ndryshmet.

Madje, një komentues ka kërkuar edhe pushkatimin e LDK-së.

“Në shkrimin tim për formimit sa më shpejtë të koalicionit të mirëbesimit VV-LDK, e për ndalje të shpifjeve e shtyrjeve, vjen edhe apeli për PUSHKATIM të gjithë neve”, shkruan Avdyli në Facebook, përcjell gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat