Një lajm të mirë e publikon Adnan Hyseni, ja për çfarë bëhet fjalë - Bota Sot
Një lajm të mirë e publikon Adnan Hyseni, ja për çfarë bëhet fjalë

Lajme

Një lajm të mirë e publikon Adnan Hyseni, ja për çfarë bëhet fjalë

Nga: N.Sh Më: 24 janar 2020 Në ora: 22:04
Avni dhe Adnan Hyseni

Adnan Hyseni, vëllai i Avni Hysenit tashmë të ndjerë, i cili ishte ushtarë i tri luftërave të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, sot ka publikuar një lajm të mirë.

Adnani i cili vuante nga sëmundja e mëlçisë, tashmë është shëruar.

Përmes një postimi në Facebook, Adnani e ka shpërnda lajmin e gëzueshëm.

Ai thotë se e fitoj betejën ndaj kësaj sëmundje të cilën e kishte nga janari i vitit 2018/

Postimi i plotë:

PO E FITOJ BETEJEN NDAJ SEMUNDJES SE MELÇIS

Nga sot jam me i fort se kurr me pare 🙌🏻

Faleminderit Allahut Madherishem qe fal besimit ndaj tij, fal mjeksis Gjermane dhe fal luftes time te fuqishme qe te mos gjynjezohem duke i dit pergjegjesit ndaj familjes sot mora lajmin nga klinika e Heidelberg i cili me jep edhe me shum forc qe te vazhdoj rrugetimin qe e kisha me vllaun Avnin per te punu dhe kontribu ndershem e qe eshte fitorja ndaj semundjes se rend qysh nga jarani i vitit 2018

ALLAH FUQIPLOT FALEMINDERIT 🙏🏻

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat