Paralajmërohet Albin Kurti: Blini armë ushtarake dhe rezerva municionesh, do të ketë tollovi Serbo-Ruse - Bota Sot
Paralajmërohet Albin Kurti: Blini armë ushtarake dhe rezerva municionesh, do të ketë tollovi Serbo-Ruse

Lajme

Paralajmërohet Albin Kurti: Blini armë ushtarake dhe rezerva municionesh, do të ketë tollovi Serbo-Ruse

Nga: D.RR Më: 13 shkurt 2020 Në ora: 14:48
Foto nga trazirat e Marsit në Mitrovicë

Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Albin Kurtit, i ka ardhur një thirrje nga ish agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, i cili ka thënë se kryeministri i ri duhet të blej paisje ushtarake, përfshirë edhe rezerva të municioneve.

Kjo për shkak se sipas tij, do të ketë konflikte Serbo-Ruse në Ballkan.

Postimi i plotë:

Kryeministër Albin Kurti blini armë ushtarake anti_blind dhe mblidhni rezerva e municione ushtarake për Kosovën dhe atë sa ma urgjent, do ketë tollovi konflikte (HIBRIDE) Serbo-Ruse në Ballkan do filloj në Bosnje pastaj dot tentojnë në Kosova dhe Mali i Zi nese i lejon Nato_ ja ..!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat