Poeti shqiptar kapet keq me gazetarin për Albin Kurtin, ja debati - Bota Sot
Poeti shqiptar kapet keq me gazetarin për Albin Kurtin, ja debati

Lajme

Poeti shqiptar kapet keq me gazetarin për Albin Kurtin, ja debati

Më: 13 shkurt 2020 Në ora: 23:43
Agim Doçi dhe Bledian Koka

Zhvillimet e fundit në politikën e Kosovës kanë shkaktuar debate në “360gradë”, ku gazetari Bledian Koka është përplasur më poetin Agim Doçi në raport me idenë e reciprocitetit që Kurti ka hedhur.

Doçi: A është ende Kosova projekt amerikan?

Koka: A e di ti që sot Amerika po i kërkon Kosovës të pranojë ndarjen e territoreve? Je dakord ti me këtë projekt?

Doçi: Kush, Grenelli? Po ky i juaji, a i tha amerikanëve mos e votoni Trump-in? Është më e rëndësishme ça thotë Albin Kurti, reciprocitet.

Koka: Çfarë është reciprocitet?

Doçi: Po ti se kupton, se ske nivel për të bërë debat me mua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat