A mund ta gjeni në këtë foto Ramush Haradinajn - Bota Sot
A mund ta gjeni në këtë foto Ramush Haradinajn

Lajme

A mund ta gjeni në këtë foto Ramush Haradinajn

Më: 7 mars 2020 Në ora: 14:11
Fotografia daton nga viti 1978-79

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, me rastin e 7 marsit, Ditës së Mësuesit, ka publikuar një fotografi të tij nga klasa e katërt.

Aty shihet Haradinaj bashkë me shokët dhe shoqet e klasës. Fotografia daton nga viti 1978-79.

Por a mund ta gjeni se cili është Haradinaj?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat