Gazeta “Bota sot” shpall konkurs pune për Agjent/e Marketingu - Bota Sot
Gazeta “Bota sot” shpall konkurs pune për Agjent/e Marketingu

Lajme

Gazeta “Bota sot” shpall konkurs pune për Agjent/e Marketingu

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 15:58

Gazeta “Bota sot” shpall konkurs pune për Agjent/e Marketingu

Kushtet:

– Të ketë diplomë universitare, preferohet ajo e fushës së marketingut

–Të ketë përvojë pune në marketing të medieve

– Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe vetiniciativë

Metodologjia e punës:

I/e punësuari/a do të punojë me orar të plotë ose të pacaktuar, varësisht prej marrëveshjes me punëdhënësin

Të interesuarit që duan të aplikojnë duhet ta dërgojnë:

-CV-në bashkë me fotografi personale dhe dëshmitë për përgatitjen shkollore dhe edukative siç është, Diploma universitare dhe certifikata të trajnimeve apo kurseve individuale.

-Dëshmitë për përvojën e punës në media, përkatësisht sektorin e marketingut

- Një letër motivuese

-Një referencë nga puna e mëhershme

Ju mirëpresim që të aplikoni në adresat elektronike: [email protected] dhe [email protected]

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat