Shteti në aksion, Policia e Kosovës merr masa në aeroport - Bota Sot
Shteti në aksion, Policia e Kosovës merr masa në aeroport

Lajme

Shteti në aksion, Policia e Kosovës merr masa në aeroport

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 11:23
Ilustrim

Policia e Kosovës ka marrë masa ndaj qytetarëve në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”.

Dje në aeroport ka pasur fluks të njerëzve, ku kishte mjaft tollovi e madje nuk janë respektuar masat ndaj Covid-19.

Ndërsa tani, Policia e Kosovës ka dalë për të parë nga afër nëse qytetarët po mbajnë maska e distancë sociale.

Policia si dhe Inspektoriati vazhdimisht po ndërmarrin operacione dhe veprime të ndryshme.

Njëjtë ndodhi edhe sot nëpër qendrat tregtare në Prizren, ku shumë lokale u mbyllen e u dënuan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat