Pacolli zgjedh këtë vend për të pushuar

Lajme

Pacolli zgjedh këtë vend për të pushuar

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 18:27
Behgjet Pacolli

Kryetari i AKR’së, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur “Plazhin Mbretëror” në Mal të Zi, për të pushuar bashkë me familjen

Këtë e ka bërë të ditur vetë Pacolli nëpërmjet një postimi në Twitter.

Pacolli ka publikuar fotografi me bashkëshorten dhe djemtë e tij.

Ky plazh gjendet në Miloçer, afër Budvës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat