Ministri Mustafa feston ditëlindjen: U plakëm e hajt! - Bota Sot
Ministri Mustafa feston ditëlindjen: U plakëm e hajt!

Lajme

Ministri Mustafa feston ditëlindjen: U plakëm e hajt!

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 15:42
Besian Mustafa

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa, sot feston ditëlindjen e 36-të.

Mustafa këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në ‘Facebook’, teka ka publikuar një foto me tortën e ditëlindjes.

Kujtojmë se Berian Mustafa është djali i veprimtarit të vrarë të LDK-së Xhemaj Mustafes. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat