Ky është Osman Bogaj që e ndërtoi tankun në Komoran, tregon arsyen pse e bëri atë

Lajme

Ky është Osman Bogaj që e ndërtoi tankun në Komoran, tregon arsyen pse e bëri atë

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 18:35
Osman Bogaj

Tanku i modifikuar të cilin e ndërtoi Osman Bogaj me punëtorët e tij në Komoran të Drenasit, ka bërë gjiro në shumë portale e rrjete sociale.

Osmani ka treguar qëllimin e ndërtimit të këtij tanku, i cili u mori kohë një javë për të dalë në rrugë.

Ai thotë se qëllimi i ndërtimit të tankut të modifikuar është për arsyeje të realizimit të një filmi.

Brenda tankut ndodhet një traktor, por në rrugë ai nuk është vrejjtur dhe në pamje të parë të lë përshtypjen, vërtetë të një tanku ushtarak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat