Ta ndihmojmë Floriana Musliun të triumfojë në luftën kundër kancerit

Lajme

Ta ndihmojmë Floriana Musliun të triumfojë në luftën kundër kancerit

Më: 22 janar 2021 Në ora: 07:18
Floriana Musliu

Floriana Musliu, 28 vjeçarja nga Ferizaj ka nevojë për ndihmë pasi vuan nga sëmundja e kancerit. Shërimi i saj kushton nga 160.000 € në 110.000 €

Këngëtari dhe humanisti Labinot Tahiri ka kërkuar ndihmën e qytetarëve që të arrihet kjo shumë për shërimin e 28 vjeçares.

Më poshtë i gjeni të dhënat bankare:

Në foto e keni numrin e xhirollogarive të Fondacionit Humanitar Labinot Tahiri, për Euro €, Franga sfr dhe Dollar $, gjithashtu përmes GoFundMe dhe PayPalGoFundMe linku: https://gofund.me/b5d3ab49PayPal linku: hyperurl.co/l9ix6tUebfaqja zyrtare linku: www.labinottahiri.info/dhuro IBAN XK05-1940-0023-1803-1117 Për EURO

IBANXK05-1940-0023-1805-4106 Për FRANGA

IBANXK05-1940-0023-1805-2166 Për DOLLAR

SWIFT CODE:NCBAXKPRBANKA:BKT (Banka Kombetare Tregtare)Wester Union dhe Money Gram ; GRANIT TAHIRI , FITIM ADEMI!

Tel : 0038349139900 – Labinot Tahiri 0038349451181 – Alban Bega.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat