Publikohen pamjet ku disa persona e sulmojnë bodybuilderin nga Gjilani

Lajme

Publikohen pamjet ku disa persona e sulmojnë bodybuilderin nga Gjilani

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 14:58
Pamje nga vendi i ngjarjes

Javën e kaluar, sportisti nga Gjilani, Flamur Grabovci, ishte sulmuar në vendin e tij të punës nga tre persona të cilët ai kishte thënë se i njeh shumë mirë.

Në pamjet, shihet teksa njëri e sulmon sportistin Grabovci, dy persona tjerë vrapojnë për t’i ndihmuar shokut të tyre.

Ky ishte postimi i Flamur Grabovcit pasi ishte sulmuar:

Pas sulmit qe pata ne vendin e punës nga tre persona shum te  njofshëm qe me sulmuan për “tekat e tyre” morra shumë mesazha nga ju dashamir, per te kuptuar për shëndetin tim.

Jam shendosh e mire, kaloj gjithqka edhe pse me selmuan 3 persona nga 100kg,vetem me preteksin qe te me gjunjezojnë dhe te behen shembull per forcen e tyre dhe te ja kan frigen sa me shum njerez ate nuk prej meje nuk do te arrin asnjher mua me gjunjozon vetem Alluhu dhe ati i perkulem kuse ju qe sulmuar kurr pa nal e pat qe as njeher nuk mundet mem perkulur  se aty jam per te siguruar Buken  e gojes.

Un ju them juve publikish që kurrë hallall nuk do te j’au bëj, me selmuan ne vendin e punës aty ku e siguroj ushqimin e fëmijëve të mi, por atë që e deshte mas gjith atij sulmi ndaj një sportisti qe e perfaqeson Vendin e vet dhe qytetin e vet qe jam ne kemb prej ores 7 te mengjesit Zoti nuk do ta qon mision tend deri ne fund.

Kamerat e jane ne vendin e ngjarjes,shpresoj qe  te poblikohen sa me shpejt qe te shohin gjith njerezit qysh sulmohet nje sportist ne vendin e punes,aty ku pregaditet per te brojtur ngjyrat e vendit dhe ku sigurohet buka e familjes pa kurqfar preteksi me skenar nenqmimi dhe njollosje  tinxare,  mbas shpines dhe ku prehet besa .

Rasti eshte ne dore te policis dhe kam besim tek ky instucion.Do te  maj  shprese edhe ne Kryetarin e qytetit tim ne reagim e tij qe te jam shembull qysh duhet te mbrohet njeri ne vendin e punes

Sote mu ndepre  puna kerkoj falje gjith juve klientav qe ju lash duke pritur per te filluar punen, sote mu nderpre pregadtija e garave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat