Policia në Pejë kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Adnan Muzlijajt

Lajme

Policia në Pejë kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Adnan Muzlijajt

Më: 5 mars 2021 Në ora: 14:12
Adnan Nexhat Muzlijaj

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Adnan Nexhat Muzlijaj, i dyshuar për vjedhje të rëndë.

Personi i kërkuar Adnan Nexhat Muzlijaj, është i lindur më 17.11.1993 nё fshatin Orroberd- Istog.

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e 192 dhe 080019999 (pa pagesë); 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë dhe e-mail adresa: [email protected]

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat