Shikojeni çfarë bënë vendlindja e Xherdan Shaqirit para ndeshjes Zvicër - Serbi - Bota Sot
Shikojeni çfarë bënë vendlindja e Xherdan Shaqirit para ndeshjes Zvicër - Serbi

Lajme

Shikojeni çfarë bënë vendlindja e Xherdan Shaqirit para ndeshjes Zvicër - Serbi

Nga: N.Sh Më: 21 qershor 2018 Në ora: 22:41
Zhegra

Vendlindja e Xherdan Shaqiri ka befasur të gjithë duke stolisur rrugët me flamurin zvicran.

Kjo në përkrahje të Xherdan Shaqirit, Blerim Xhemajlit, Granit Xhakës e Valon Behramit pasi të premten kombëtarja e Zvicrës do të zhvillojë ndeshje përballë Serbisë në kuadër të kampionatit botëror, Rusia 2018.

Fotografitë janë publikaur në rrjetet sociale të cilat kanë filluar të shpërndahen te secili shqiptar.

Kujtojmë se Zhegra është edhe vendlindja e Xherdan Shaqirit, futbollistit kosovar dhe yllit të premier ligës angleze.

Më poshtë shikoni fotot:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera