Ky është Tahir Zemaj i ri, djali i diplomatit shqiptar - Bota Sot
Ky është Tahir Zemaj i ri, djali i diplomatit shqiptar

Lajme

Ky është Tahir Zemaj i ri, djali i diplomatit shqiptar

Nga: P.R Më: 10 gusht 2018 Në ora: 10:21
Tahir Zemaj, Ibrahim Rugova dhe Tahir Zemaj i ri

Diplomati shqiptar i Kosovës, ish ushtrues i ambasadorit të Kosovës në Gjermani, ka vendosur që axhës së tij, Tahir Zemaj, i vrarë nga dora kriminale, t’ia përtërijë emrin e tij.

Ai djalit të tij ia ka vendosur emrin Tahir.

“Tahiri, me burrat e lidhjes!”, ka shkruar Zemaj në faqen e tij, ku ka postuar disa foto të djalit të tij në vizitën e bërë Lidhjes së Prizrenit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera