E dhimbshme: Në shkollën e Raincës, nxënësi vdes në klasë gjatë orës së mësimit - Bota Sot
E dhimbshme: Në shkollën e Raincës, nxënësi vdes në klasë gjatë orës së mësimit

Lajme

E dhimbshme: Në shkollën e Raincës, nxënësi vdes në klasë gjatë orës së mësimit

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 20:13
Shkolla Zenel Ajdini

Në shkollën fillore “Zenel Ajdini” në fshatin Raincë të Komunës së Preshevës, në rrethana dhe shkaqe ende të panjohura ka ndërruar jetë një nxënës me iniciale F. K gjashtëvjeçar.

Mësohet se ai ishte nxënës i klasës së parë Flamur (Esat) Kadriu.

Përkundër intervenimit të mjekut, gjithçka ishte e këto meqë kishte ndërruar jetë, njofton “Presheva Jonë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...