Këto ishin fjalët drithëruese të Rifat Jasharit për herë të parë para kamerave më 7 mars 2000 - Bota Sot
Këto ishin fjalët drithëruese të Rifat Jasharit për herë të parë para kamerave më 7 mars 2000

Lajme

Këto ishin fjalët drithëruese të Rifat Jasharit për herë të parë para kamerave më 7 mars 2000

Nga: D.RR Më: 16 tetor 2018 Në ora: 17:52
Rifat Jashari

Rifat Jashari, vëllai i komandantit legjendar Adem Jashari, për herë të parë para kamerave kishte folur më 7 mars 2000, e fjalët e tij ishin shumë emocionuese, përcjell “Bota sot”.

I pyetur se cili është disponimi juaj pas vrasjes së më shumë se 50 pjesëtarëve të familjes, Rifat Jashari ishte shprehur se është shumë krenar dhe i lumtur.

Ndiqeni videon:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...