Mjet i dyshuar shpërthyes në Lagjen e Boshnjakëve - Bota Sot
Mjet i dyshuar shpërthyes në Lagjen e Boshnjakëve

Lajme

Mjet i dyshuar shpërthyes në Lagjen e Boshnjakëve

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 10:18
Foto

Policia raporton për një mjet të dyshuar në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë e cila sipas Policisë ishte vendosur në një pemë në oborrin e ankuesit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe njësia e EOD-së e cila e ka marrë me vete mjetin e dyshuar. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...