Mbahet konferencë shkencore kushtuar Skënderbeut - Bota Sot
Mbahet konferencë shkencore kushtuar Skënderbeut

Lajme

Mbahet konferencë shkencore kushtuar Skënderbeut

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 07:11
Gjergj Kastrioti – Skënderbeu

Në 550-vjetorin e ndarjes nga jeta ta Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, sot mbahet konferencë shkencore.

Konferenca mbahet nën patronatin e kryetarit të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, e organizuar nga Gjimnazi “Hamëz Jashari” në Skenderaj, dhe mbahet në restorant “Freskia”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat