E varrosin vetveten: Milan Radoiçiq vrau Oliver Ivanoviqin në emër të Vuçiq - Bota Sot
E varrosin vetveten: Milan Radoiçiq vrau Oliver Ivanoviqin në emër të Vuçiq

Lajme

E varrosin vetveten: Milan Radoiçiq vrau Oliver Ivanoviqin në emër të Vuçiq

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 13:22
Oliver Ivanoviq

Aleksandar Vuçiq dhe Milan Radoiçiq vetë kanë zbuluar se qëndrojnë pas likuidimit brutal të një prej udhëheqësve të serbëve të Kosovës, Oliver Ivanoviq.

Zhvillimet më të fundit tregojnë se Vuçiq kishte 12 orë. Pyetja është nëse do të jetë në gjendje të tërhiqet nga kjo aferë, pasi nuk arrin të gjejë një mënyrë për të zgjidhë gjithë historinë.

Tani problemi më i madh i Vuçiq është Radoiçiq, si dëshmitari i vetëm i vrasjes së Ivanoviqit, i cili mund ta gjunjëzojë para shqiptarëve, shkruan Komentator.rs.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...