Sqarim për lexuesit e gazetës “Bota sot” - Bota Sot
Sqarim për lexuesit e gazetës “Bota sot”

Lajme

Sqarim për lexuesit e gazetës “Bota sot”

Nga: Bota sot Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 14:22
Gazeta “Bota sot”

Portali “Bota sot” gjatë ditës së sotme ka pasur probleme teknike dhe aktualisht jemi në serverin e vjetër, derisa të rregullohen problemet. Andaj, lajmet që janë publikuar një muaj më parë deri më sot janë fshirë, por do të kthehen në ndërkohë, pas rregullimit të problemit. Ju kërkojmë falje dhe kërkojmë mirëkuptim. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera