Rozana Radi: Në këtë ditë t’i kujtojmë sakrificat e popullit tonë - Bota Sot
Rozana Radi: Në këtë ditë t’i kujtojmë sakrificat e popullit tonë

Mediale Vip

Rozana Radi: Në këtë ditë t’i kujtojmë sakrificat e popullit tonë

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 16:07
Rozana Radi

Sot, më rastin e festës së Flamurit, artistët shqiptarë kanë shprehur urimet e tyre nëpërmjet publikimit të fotove kuq e zi.

Ndër artistët që sot po festojnë kuq e zi është edhe këngëtarja Rozana Radi e cila në urimin e saj ndër të tjera ka theksuar se në këtë ditë duhet kujtuar sakrificat e popullit tonë.

‘’Gezuar 28 Nentorin, diten e Pavarsise se Shqiperise , Flamurit me te bukur ne bote . Ne kete dite kujtojme sakrificat e popullit tone, luftrerat per te qene te lire dhe te pavarur. Sonte eshte nje feste e madhe por dhe nje dite reflektimi. Te punojme me shume per nje Shqiperi me te mire . Gezuar Shqiperi!’’, ishin fjalët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...