Vjen edhe një reagim kundër Milaim Zekës: Përmenden paratë dhe vizat - Bota Sot
Vjen edhe një reagim kundër Milaim Zekës: Përmenden paratë dhe vizat

Lajme

Vjen edhe një reagim kundër Milaim Zekës: Përmenden paratë dhe vizat

Nga: N.Sh Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 22:47
Milaim Zeka

Shkodran Hoti nga PSD-ja ka bërë një reagim për deputetin e Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, pasi ky i fundit ka thënë se Bashkimi Evropian nuk i ka liberalizuar vizat për qytetarët e Kosovës, pasi jem myslimanë.

Hoti thotë se, shumë keq që BE-ja nuk e ka marrë modelin e Zekës me shpërnda viza pavarësisht religjionit.

“Milaim Zeka tha se BE nuk na i ka liberalizuar vizat pse jemi myslimanë. Sa keq që nuk e kanë marrë modelin e tij, me shpërnda viza pavarësisht religjionit. Apo përkthyer në terma praktik: tak paret, tak vizat”, shkruan Hoti në facebook, transmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...