Bora bllokon magjistralen Prishtinë-Shkup - Bota Sot
Bora bllokon magjistralen Prishtinë-Shkup

Lajme

Bora bllokon magjistralen Prishtinë-Shkup

Më: 10 dhjetor 2018 Në ora: 09:12
Foto

Reshjet që kanë rënë mbrëmë në Maqedoni dhe rajon kanë bërë që disa rrugë të bllokohen.

Mëngjesin e sotëm qytetarët që kalojnë në magjistralen Shkup-Prishtinë dhe anasjelltas do të duhet të jenë më shumë të kujdesshëm për shkak të rrugëve të bllokuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...