Del nga shtypi libri 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe', nga Prof. Dr. Enver Bytyçi - Bota Sot
Del nga shtypi libri 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe', nga Prof. Dr. Enver Bytyçi

Libra

Del nga shtypi libri 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe', nga Prof. Dr. Enver Bytyçi

Nga: G.B Më: 22 korrik 2019 Në ora: 17:53
Kopertina e librit

Profesori Enver Bytyçi ka nxjerrë nga shtypi librin e tij 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe', përcjell Bota sot.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku ka treguar se libri përmban ekspertiza, analiza, komente, opinione.

Ndërsa, nëntitulli i librit është “Roli i Hashim Thaçit dhe Edi Ramës për ndarjen e Kosovës”.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Doli nga shtypi libri im, 'Kosova e rrezikuar nga Serbia e Madhe'
Nëntitulli - Roli i Hashim Thaçit dhe Edi Ramës për ndarjen e Kosovës.
Studime - ekspertiza, analiza, komente, opinione.

Redaktor - Ibrahim Shima
Recensente - Prof. Dr. Fatmir Sejdiu
Prof. Asoc. Dr. Mois Kamberi

Parathënia nga Prof. Dr. Fatmir Sejdiu, President i Republikës së Kosovës (2006-2010)

Gjithsej 352 faqe në format B5
Gjithsej pesë kapituj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...