Doli nga shtypi libri i ri i politologut Bardhyl Mahmuti - Bota Sot
Doli nga shtypi libri i ri i politologut Bardhyl Mahmuti

Libra

Doli nga shtypi libri i ri i politologut Bardhyl Mahmuti

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 11:13
Foto ilustrim

Doli nga shtypi libri më i ri i politologut Bardhyl Mahmutit me titull “Kurthet terminologjike në funksion të mohimit të gjenocidit në Kosovë”.

Libri u dedikohet kryesisht gazetarëve, por edhe atyre të cilët kanë një interesim që të mos bien pre e kurtheve terminologjike, përmes të cilave synohet mohimi i gjenocidit në Kosovë.

Ky libër botohet nga Qendra “Gjenocidi në Kosovë – Plagë e Hapur” dhe do të shpërndahet falas.

Një version digjital së shpejti do të mund ta lexoni në faqen e internetit www.kosovogenocide.com

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...