Nesër në Strugë dhe të enjten në Shkup promovohet “Maqedonia nga antika deri te koha jonë” - Bota Sot
Nesër në Strugë dhe të enjten në Shkup promovohet “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”

Libra

Nesër në Strugë dhe të enjten në Shkup promovohet “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”

Më: 14 tetor 2019 Në ora: 08:12
Kopertina e librit

Nesër në Strugë, në sallën e Kuvendit të Komunësë në orën 19, bëhet promovimi i librit "Maqedonia nga antika deri te koha jonë"i historianit Jusuf Buxhovi.

Ndërsa promovimi i këtij libri në Shkupt, bëhet të enjtën, në Qendrën Kulturore, në orën 19.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat