Përurohet libri “UÇK dhe lufta e Kosovës” (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Përurohet libri “UÇK dhe lufta e Kosovës” (Drejtpërdrejt)

Libra

Përurohet libri “UÇK dhe lufta e Kosovës” (Drejtpërdrejt)

Më: 25 tetor 2019 Në ora: 12:00
UÇK

Përurohet libri “Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe lufta e Kosovës” i autorit Kolonel Kemail Shaqiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat