Libri “Nga zero në 100”, i Dritan Shpuza së shpejti në treg - Bota Sot
Libri “Nga zero në 100”, i Dritan Shpuza së shpejti në treg

Libra

Libri “Nga zero në 100”, i Dritan Shpuza së shpejti në treg

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 14:25
Foto nga takimi

Biznesmeni Dritan Shpuza ka prezantuar para një publiku të zgjedhur librin e tij “Nga zero në njëqind!” i cili do të dali së shpejti në treg.

“Qëllimi i këtij libri është që të të udhëheqë si të vlerësosh në maksimum të gjitha fuqitë e tua. Dua ta ndaj këtë që kam mësuar duke punuar me vetveten, në mënyrë që ti të vësh në zbatim mjete dhe teknika në mënyrë më të efektshme” tha Shpuza para të pranishmëve.

 “Po t’i kisha zbuluar këto mësime dhjetë ose njëzetë vite më përpara, do të kisha bërë shumë pak gabime dhe kursyer shumë më tepër kohë” u shpreh ai.

Veçanërisht ai ndalet në risinë që sjell në Shqipëri aplikimi i teknologjive për kriptomonedhat duke e futur vendin tonë në Evropë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat