Libri i Nijazi Halilit botohet në gjermanisht - Bota Sot
Libri i Nijazi Halilit botohet në gjermanisht

Libra

Libri i Nijazi Halilit botohet në gjermanisht

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 12:51
Kopertina e librit

Dalja në dritë e librit "Internationale Wirtschaftspolitik"e autorit Dr. Nijazi Halili në gjuhën gjermane është i një rëndësie të veçantë për studentët dhe studiuesit e shkencave ekonomike.

I bazuar në koncepte teorike dhe historike të ekonomisë ndërkombëtare nga sot kapërcen kufijtë kombëtar dhe u ofrohet studiuesve  gjermanofon.

Ngadalë por sigurt po shpalosen vlerat shkencore për një audiencë më të gjerë ndërkombëtare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat