Promovohet libri “Nga Teoria në Praktikë” (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Promovohet libri “Nga Teoria në Praktikë” (Drejtpërdrejt)

Libra

Promovohet libri “Nga Teoria në Praktikë” (Drejtpërdrejt)

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 12:53
Ilustrim

Promovohet libri 'Nga Teoria në Praktikë', vepër e një grupi autorësh prej 31 pedagogëve universitar.

Libri përmban 28 studime rasti për kompani nga Kosova dhe ka për qëllim të ngrisë nivelin e studimeve në kuptim të lidhjes së teorisë me praktikën  në fushën e biznesit, menaxhmentit,  marketingut, ndërmarrësisë, shkencave kompjuterike dhe edukimit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera