Të ndjeshëm apo të sjellshëm? Mënyra se si i ndani flokët mund të tregojë shumë për ju - Bota Sot
Të ndjeshëm apo të sjellshëm? Mënyra se si i ndani flokët mund të tregojë shumë për ju

Life style

Të ndjeshëm apo të sjellshëm? Mënyra se si i ndani flokët mund të tregojë shumë për ju

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 20:29
Ilustrim

Ju mund të përshkruani tiparet e personalitetit tuaj nga mënyra se si i ndani flokët tuaj. Hidhini një sy!

Vija juaj është në anën e majtë:

Nga mëngjesi deri në mbrëmje, shqetësimi juaj është puna dhe familja. Ju jeni të fokusuar në qëllimin tuaj: të keni sukses në jetë. Ju keni shumë dhembshuri për kafshët dhe fëmijët, por nuk keni shumë durim me të rriturit.

Vija juaj është e drejtë dhe në mes të kokës:

Ju keni një frymë të qartë dhe të balancuar. Është për ju që njerëzit të kthehen kur kanë nevojë për një këshillë ose një shpatull për të qarë. Të zgjuar, të sjellshëm dhe super të sinqertë, nuk e kuptoni pse njerëzit janë pasivë-agresivë ose të pasjellshëm. Jeni të organizuar.

Vija juaj është në mes, por jo drejt:

Ju jeni shumë të adaptueshëm, të përkushtuar ndaj familjes dhe të punoni. Ju jeni të shoqërueshëm dhe është e këndshme të kalosh kohë me ju.

Vija juaj është në të djathtë:

Ju jeni të ndjeshëm. Kujdeseni për njerëzit më të afërt. Por kjo mund të kthehet kundër jush, sepse rreziku i humbjes së tjetrit është i madh. Ju mund të gatuani mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...