Largoni yndyrën nga flokët me kripë - Bota Sot
Largoni yndyrën nga flokët me kripë

Life style

Largoni yndyrën nga flokët me kripë

Më: 2 janar 2019 Në ora: 23:54
Ilustrim

Nëse keni aq flokë të yndyrshëm sa duhet t’i lani çdo ditë.

Sigurisht keni provuar shumë preparate por që jeni lodhur pasi nuk kanë dhënë rezultate, atëherë duhet të provoni edhe këtë truk.

Shtoni kripë të trashë në shampon që e përdorni për flokët dhe pastroni flokët njësojë siç bëni zakonisht, do të shihni menjëherë ndryshimin.

Për veprim edhe më të efikas, shtoni kripë edhe në balsam. Kalojeni masën në flokë dhe lëreni të veprojë për 20 minuta. Do të shihni që flokët do të duken me më shumë volum dhe pa funde të djegura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...