Sa kushton prerja e flokëve në nëpër botë? – Zvicra do të ju habisë! - Bota Sot
Sa kushton prerja e flokëve në nëpër botë? – Zvicra do të ju habisë!

Life style

Sa kushton prerja e flokëve në nëpër botë? – Zvicra do të ju habisë!

Më: 10 janar 2019 Në ora: 00:51
Ilustrim

Nëse keni në plan një prerje flokësh, Cyrihu asnjëherë nuk është vendi që duhet ta bëni këtë.

Një analizë e bërë për shtetet në të cilat kushton më shumë dhe më pak prerja e flokëve, Cyrihu qëndron i pari me një çmim prej 62 dollarësh.

Ndërsa në mesin e shteteve, që kanë çmim të lartë për prerjen e flokëve, qëndron edhe Oslo, Norvegji (48.10 dollarë), Kopenhaga, Danimarkë (45.10 dollarë) e kështu me radhë.

Por, nëse prerja e flokëve në këto vende nuk është ide e mirë – të jesh parrukier – mbase do të jetë shumë fitimprurëse.

Më poshtë, e keni grafikun të cilin e ka publikuar “BusinessInsider”, të shihni çmimet në të gjitha vendet.

Image
Çmimorja
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...