Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 17 janar 2019 - Bota Sot
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 17 janar 2019

Life style

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 17 janar 2019

Më: 17 janar 2019 Në ora: 11:35
Ilustrim

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 17 janar 2019

Bricjapi

Ndikimi i Uranit do të jetë mjaft i favorshëm për të lindurit e kësaj shenje, duke favorizuar zyrtarizimin e lidhjeve të reja, apo projektet që kanë të bëjnë me punën. Nëse ka diçka që dëshironi ta thoni, bëjeni dhe do të ndiheni më mirë.

Akrepi

Po rigjeni një energji të mirë, e cila do të favorizojë shumë sektorin e dashurisë. Me të lindurit në shenjën e bricjapit apo virgjëreshës, do të keni një tërheqje speciale. Mundohuni që të kaloni më shumë kohë me njeriun tuaj të zemrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...