Fustani i nusërisë që mbulon vetëm 6% të trupit është bërë hit: A do të guxonit ta provonit? - Bota Sot
Fustani i nusërisë që mbulon vetëm 6% të trupit është bërë hit: A do të guxonit ta provonit?

Life style

Fustani i nusërisë që mbulon vetëm 6% të trupit është bërë hit: A do të guxonit ta provonit?

Më: 24 janar 2019 Në ora: 13:16
Ilustrim

Brendi luksoz spanjoll ‘Pronovias’ së fundmi ka sjell një fustan që po vlerësohet mjaft kontrovers në botën e fustaneve të nusërisë.

Fustani është i mbuluar me 200 kristale Swarovski dhe e mbulon vetëm 6% të trupit të femrës.

Ky fustan është në kontradiktë me fustanet tradicionale të nusërisë, pasi që lë shumë pak për imagjinatën.

Fustanet thuajse lakuriqe janë bërë të popullarizuar qysh kur zonjat e famshme kanë filluar t’i veshin në tepihët e kuq, ndërkaq ne mund ta imagjinojmë reagimin e familjarëve nëse vendosni të vishni fustan të tillë në ditën e dasmës. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...