Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 25 janar 2019 - Bota Sot
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 25 janar 2019

Life style

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 25 janar 2019

Më: 25 janar 2019 Në ora: 09:20
Ilustrim

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 25 janar 2019

Demi

E premtja është një ditë mjaft e favorshme sa i takon ndjenjave. Nëse duhet të organizoni një takim, kjo ditë premton shumë. Po ashtu është ideale për të rikuperuar energjinë dhe formën fizike. Dashuritë e lindura prej pak kohësh, do të duhet të kalojnë disa prova.

Ujori

Kjo e premte sjell me vete dëshirën për njohje të reja dhe jo vetëm në dashuri. Ndikimi i Uranit tek të lindurit e kësaj shenje, mund të sjell një ndryshim të papritur. Parashikohen shkurtime shpenzimesh dhe mbyllje të fazave tejet të rëndësishme. Kjo është dita e duhur për të folur hapur me persona, të cilët mund të ndryshojnë jetën tuaj. Përballuni sa më parë me problemet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...