Këto janë shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë - Bota Sot
Këto janë shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë

Life style

Këto janë shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 15:10
Ilustrim

Tradhtia është e pranishme në pothuajse cdo marrëdhënie. Ka shumë pak njerëz që vendosin të kenë një lidhje serioze për të gjithë jetën e tyre.

Fatkeqësisht, shumë prej nesh na ndodh që të përballemi me tradhti dhe e kemi të vështirë të besojmë tek dikush tjetër.

Është e rëndësishme të analizoni disa shenja zodiaku nëse nuk doni të provoni tradhtinë. Këto janë shenjat më të prirura për të tradhtuar.

Demi – Kjo shenjë tradhton kur marrëdhënia aktuale nuk ofron eksperienca të reja. Personat e kësaj shenje pëlqejnë gjëra të reja, partnerë të rinj dhe aventura të reja.

Ujori – Kjo shenjë tradhton kur partneri/partnerja nuk tregon më interes për ta.

Akrepi – Të gjithë personat e kësaj shenje tradhtojnë vetëm për kënaqësi të reja seksuale.

Dashi – Pjesa më e madhe e tradhtive të “dashit” vjen pas martesës. Kjo tregon se lidhjet serioze nuk i pëlqejnë aspak.

Bricjapi – Është shenja më e rrezikshme dhe në rast se besoni botën astrologjike sepse bricjapët ju tradhtojnë pa asnjë arsye!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat