Dy shenjat me fat për sot, e Premte 1 Mars 2019 - Bota Sot
Dy shenjat me fat për sot, e Premte 1 Mars 2019

Life style

Dy shenjat me fat për sot, e Premte 1 Mars 2019

Më: 1 mars 2019 Në ora: 08:18
Ilustrim

DASHI

Dielli, Saturni dhe Urani do ndikojnë më së shumti gjatë kësaj dite dhe do përmirësojnë veçanërisht financat dhe jetën profesionale.

Nëse jeni në një lidhje mund t’iu dalë edhe ndonjë problem i vogël, por pa pasoja shumë të mëdha. Mundohuni të kaloni sa më shumë kohë me partnerin dhe të dashuroheni pa dorashka me të. Ju beqarët do dëgjoni vetëm zemrën dhe do bëni çdo gjë që ajo do ju thotë. Do ndiheni mjaft mirë.

Në punë do jetë ditë plot të reja dhe lajme të mira. Çdo gjë do ecë ashtu si e keni ëndërruar gjithmonë. Në planin financiar, pasi disa vështirësive çdo gjë ka për të ndryshuar.

DEMI

Do jeni me humor shumë të mirë sot dhe të gatshëm të bëni cdo gjë që gjërat t’iu ecin ne rrugën e duhur. Për ju që keni një lidhje kjo do jetë një ditë e mbushur me sukses. Do përjetoni vetëm emocione pozitive dhe nuk do keni asgjë për çfarë të qaheni.

Sipas Dritare.net, ju beqarët duhet të tregoheni më të duruar sepse pas pak ditësh do ju shfaqet personi të cilin e keni ëndërruar aq shumë. Në punë nuk do i duroni dot kolegët hipokritë dhe mund të keni disa debate me ta.

Sido që të jetë projektet e nisura do i çoni përpara. Në planin financiar duhet të përqendroheni më shumë tek menaxhimi i të ardhurave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...