Horoskopit i dashurisë: Shenjat me fat në fundjavë - Bota Sot
Horoskopit i dashurisë: Shenjat me fat në fundjavë

Life style

Horoskopit i dashurisë: Shenjat me fat në fundjavë

Më: 8 mars 2019 Në ora: 06:06
Ilustrim

Çdo javë “Parada e Horoskopit” në dashuri”nxjerr në pah shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e ndjenjave.

Kështu, për këtë fundjavë, më me fat në dashuri do jenë:

UJORI

Hëna e zezë dhe Afërdita ndezin dhe kënaqin këtë fundjavë dëshirat e tua më të ndaluara!

DEMI

Marsi të çon drejt një lodhje shumë të këndshme fizike, që vjen si rezultat i fundjavës pasionale me partnerin/en.

BINJAKËT

Të luash nën çarçafë, për ty është diçka sublime.

VIRGJËRESHA

Pas paraqitjes tënde të ftohtë, fshihet një dëshirë e zjarrtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat