Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, e shtunë 16 Mars 2019 - Bota Sot
Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, e shtunë 16 Mars 2019

Life style

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, e shtunë 16 Mars 2019

Më: 16 mars 2019 Në ora: 09:38
Ilustrim

Për këtë të shtunë, astrologët kanë parashikuar që 2 shenjat më me fat.

Ato janë Akrepi dhe Virgjëresha.

Akrepi

Është një shenjë që ka shumë vetëbesim dhe rrallë ndodh të bëjnë si u thonë të tjerët, sepse ata nuk e “tradhtojnë” kurrë veten e tyre.

Jeni një luftëtar i vërtetë që çdo fatkeqësi në jetë e shihni si një mësim dhe kjo ju bën shumë të suksesshëm edhe sot.

Virgjëresha

Ju jeni të patundur në vendosjen dhe realizimin e qëllimeve për veten tuaj. Keni lindur për të qenë të suksesshëm dhe të pasur.

Ju pëlqen që gjithmonë të qëndroni në krye dhe për asnjë arsye të mos bini poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...