Çiftet në Horoskop që s’ka gjë në botë që i ndan - Bota Sot
Çiftet në Horoskop që s’ka gjë në botë që i ndan

Life style

Çiftet në Horoskop që s’ka gjë në botë që i ndan

Më: 21 mars 2019 Në ora: 06:05
Ilustrim

Astrologët kanë përcaktuar dy çiftet që nuk ka gjë në botë që i ndan.

Ja për cilat shenja bëhet fjalë:

Gaforrja dhe Peshqit

Gaforrja kërkon gjithnjë një raport të gjatë dhe të qendrueshëm, në mënyrë që të fokusohet edhe emocionalisht tek partneri.

Peshqit nga ana tjetër është njeriu ideal për të menaxhuar ndjeshmërinë e Gaforres.

Demi dhe Gaforrja

Demi është ambicioz dhe shumë punëtor.

Kjo do të thotë që është shumë i përqendruar në arritjen e objektivave.

Gaforrja me organizimin dhe disiplinën e saj do të ndihmojë Demin që të mos e humbë toruan dhe që të arrijë aty ku do.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...