Jeni ndarë nga i dashuri: Asnjëherë mos i bëni këto gabime - Bota Sot
Jeni ndarë nga i dashuri: Asnjëherë mos i bëni këto gabime

Life style

Jeni ndarë nga i dashuri: Asnjëherë mos i bëni këto gabime

Më: 8 prill 2019 Në ora: 00:01
Foto ilustruese

1.Kërkon të ndihesh mirë shumë shpejt

Hapi i parë: Organizon një mbrëmje për të festuar statusin tënd si vajzë beqare.
Hapi i dytë: Fillon të qashë në orën 21:00 para një shisheje me verë.

2.Thua gënjeshtra

Kur ai të dërgon një mesazh për të të pyetur se si je, përgjigjesh: “Më fal, kush jeni? Sepse nuk e kam numrin tuaj”. Të lumtë, meriton një duartrokitje!

3.Je e mbërthyer nga ndjesia e të bërit “shopping” pa limit

Blen gjithçka. Duke nisur nga çarçafët e rinj (sepse nuk mund të flemë mbi ato që na kujtojnë atë) deri tek te gardëroba e re për të ndryshuar stil. 300 euro më pak në kuletë, por ndihemi shumë më mirë…e si jo?
4.Konsumon shumë alkool

Dhe kur nuk je duke pirë, dërgon mesazhe me emoji të gotave të verës kujtdo që ke të regjistruar në telefon.

5.Kërkon të qëndrosh mikja e tij

Kjo nuk funksionon kurrë, ose të paktën jo menjëherë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...