Si ta hiqni yndyrën në flokë? - Bota Sot
Si ta hiqni yndyrën në flokë?

Life style

Si ta hiqni yndyrën në flokë?

Më: 10 prill 2019 Në ora: 15:36
Ilustrim

Gratë dhe vajzat nuk dëshirojnë që kur dalin për shëtitje flokët t’i kenë të palara, pasi mendojnë që nuk duken bukur.

Kjo tendencë e pastrimit u dëmton më shumë ngjyrën e flokëve që keni, nëse nuk i pastroni shumë shpesh nuk do t’i keni shumë të palara flokët.

Elementi tjetër i cili u mbron flokët është edhe ajo nëse i thani ato me tharëse nga rrënjët deri tek maja.

Posa t’i thani flokët preferohet që të blini një sprej që duhet ta vendosni tek rrënja dhe më pas i bëni masazh që të mos keni yndyrë në flokë.

Sprejin do ta gjeni në dyqane për flokë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...